Fryzjer

Nasza oferta

Happy Cuts - fryzury dla każdego!

Dzieci przede wszystkim, ale również mamusie i tatusiów mile witamy w naszym salonie fryzjerskim – dla każdego! Nasz zespół to ludzie wykształceni i wciąż się doskonalący. Mamy dobre podejście do dzieci i pewną rękę do dorosłych. Pracujemy w zgodzie z zasadą: kiedy dzieci są strzyżone – rodzice się relaksują. A kiedy rodzice oddają się relaksacyjnemu strzyżeniu – my bawimy się z dziećmi!

Po pierwsze, drugie i trzecie: dobra zabawa!

Pierwsza wizyta u fryzjera może, a nawet powinna być świetną przygodą z dużą dawką śmiechu i zabawy. Dlatego to maluchy wybierają, gdzie chcą usiąść: w foteliku – samochodziku, na motorze, gdzieś na placyku zabaw, a może na kolorowo kuszącym fotelu fryzjerskim? Opcja kolan mamy i taty też jest do przyjęcia! Dzieci oglądają ulubioną bajkę, a my robimy swoje…

Nasza oferta

Nagrody dla wszystkich!

Podczas wizyty nieustannie zabawiamy małych klientów: włączamy bajki, puszczamy bańki mydlane, są też harce na placu zabaw. Samo strzyżenie odbywa się „przy okazji”, a dzieci otrzymują prezencik i pamiątkowy dyplom z puklem włosów! Dla nas nagrodą jest uśmiech: malucha i rodziców! 

Rozpieszczamy z uśmiechem!

Rodzice zabierają swoje pociechy do Happy Cuts – bo tu jest zawsze dobra zabawa! I mnóstwo atrakcji! Cały czas pamiętamy, że to przyjemności dla dzieci, dlatego wszystkie kosmetyki są przebadane, sprawdzone i dostosowane do najmłodszych .
Nasza oferta

Dla małych dam
i młodych dżentelmenów

Dziewczynki uwielbiają być piękne! Dlatego też młode damy mogą u nas skorzystać z usługi Mini Mani z malowaniem paznokci w dowolnych kolorach!

Włosy uczesane w irokeza to za mało? I bardzo dobrze! Bo nie ma na świecie chłopca, który nie chciałby mieć super tatuażu! Oczywiście zmywalnego… ale ileż radości! Jaka przyjemność i duma.  

W Happy Cuts Gdynia z Kartą Dużej Rodziny oraz Kartą Gdynia Rodzinna otrzymasz 10% zniżki na każdą z naszych usług!

Scroll to Top